Bez kategorii Poradnik

Detocell skuteczny sposób na walkę z Cellulitem

detocell 30 kapsSzybkimi krokami zbliża się wakacyjny sezon, w twojej szafie czeka już nowo zakupione bikini, ale jest coś co spędza ci sen z powiek i komplikuje twoje plany. To syndrom skórki pomarańczowej – cellulit, największy i najgroźniejszy wróg kobiety. Na szczęście na rynku pojawił się suplement diety DETOCELL X 30 KAPS, dzięki któremu pozbycie się cellulitu będzie dziecinnie proste. Koszt jego zakupu to 40 zł, ale nie u nas, my proponujemy atrakcyjną dla wszystkich cenę 28, 99 zł.

Kod produktu:

8F61-823F0

Producent:

HASCO-LEK

Opakowanie: 30 kapsułek

Skład:

1 kapsułka zawiera:

– Olej rybi 18/12 (EPA/DHA) 250 mg (w tym: EPA 45 mg DHA 30 mg).

– Olej z ogórecznika 200 mg.

– Wyciąg suchy z wąkrotki azjatyckiej 100 mg.

– Wyciąg suchy z nasion winogron 100 mg.

– Wyciąg suchy z morszczynu 20 mg (w tym zawartość jodu) 15 µg (10% zalecanego dziennego spożycia).
Wskazania i działanie:

  • Suplement diety DETOCELL to preparat przeznaczony dla kobiet ze skłonnością do występowania cellulitu. Składniki DETOCELL przez swoje wielokierunkowe działanie wpływają na poprawę metabolizmu komórkowego skóry, prowadząc do redukcji cellulitu.
  • Olej z ogórecznika Wpływa na wzmocnienie bariery zapobiegającej nadmiernej utracie wody przez skórę, przyczyniając się do właściwego nawilżenia skóry i poprawy jej elastyczności.
  • Wyciąg suchy z morszczynu wpływa na poprawę krążenia limfatycznego i stymuluje przemianę materii, ułatwiając spalanie tkanki tłuszczowej.
  • Wyciąg suchy z wąkrotki azjatyckiej wspomaga krążenie limfatyczne, przez co ułatwia usuwanie produktów spalania tłuszczu. Wpływa również na poprawę elastyczności włókien tkanki łącznej.
  • Wyciąg suchy z nasion winogron stanowi źródło naturalnych przeciwutleniaczy, które chronią błony komórkowe przed wolnymi rodnikami i działają ochronnie na naczynia krwionośne.
  • Olej rybi zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe Omega -3, które są bardzo ważne w utrzymaniu prawidłowej kondycji skóry, ponieważ uczestniczą w wielu procesach metabolicznych. Kwasy Omega -3 wpływają na poprawę struktury oraz funkcji skóry.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.
Stosowanie
Dorośli – 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku.
W trakcie stosowania produktu zaleca się zwiększoną aktywność fizyczną.

DETOCELL X 30 KAPS DOSTEPNY W PROMOCYJNEJ CENIE 28,99,- W APTECE-ZIELONEJ

3 komentarze

Leave a Reply